Katri Design
Nova Luce

Skleněné závěsné LED světlo Nova Luce Imatia II. 15 cm

Stručná odpověďZávěsné LED světlo s kouřovým sklem a mosazným zavěšením, výška 215 cm, průměr 14,5 cm.
  • Elegantní kombinace kouřového skla a mosazi
  • Teplé světlo 3000 K pro útulnou atmosféru
  • Zabudovaná LED s příkonem max. 7 W
  • Minimalistický design pro moderní interiéry
  • Dodání do měsíce
  • Není stmívatelné
Aktuální cena
2 127 Kč
Prodává: Momenti
Nejnižší sledovaná cena (od 11. 9.): 2 127 Kč
Do obchodu →
Nákup dokončíte přímo u prodejce
aktuální cena2 127 Kč
Do obchodu →

Parametry

Výška215 cm
Průměr15 cm
Rozměr stínidla24,2 x 14,5 cm
StínidloKouřové sklo
ZavěšeníMosazný kov
Světelný zdrojZabudovaná LED, max. 7 W
Napětí220 - 240 V
Teplota světla3000 K
Světelný tok208 lm
fv_Rozměry24,2 x 14,5 cm
MateriálKov
BarvaŠedá
ZávitZabudovaná LED
Stupeň krytí (IP)IP20
StmívatelnostNe

Elegantní design

Závěsné LED světlo Nova Luce Imatia II. kombinuje kouřové sklo a kov v mosazné úpravě. Jeho minimalistický vzhled se hodí do moderních interiérů, nad jídelní stoly, do obývacích pokojů i ložnic.

Technické parametry

Vhodné použití

Díky teplému světlu 3000 K vytváří příjemnou atmosféru. Hodí se do domácností i komerčních prostor, jako jsou kavárny nebo hotely.

Objednejte ještě dnes a vneste do svého prostoru elegantní osvětlení.

Vývoj nejnižší ceny (naše měření)

beze změny · 2 127 Kč · sledujeme od 11. 9. 2026

Časté dotazy

Jaká je výška světla?

Výška závěsu je 215 cm.

Lze světlo stmívat?

Ne, stmívatelnost není podporována.

Jaký je průměr světla?

Průměr je 14,5 cm.

Jaká je teplota světla?

Teplota světla je 3000 K (teplá bílá).

Levnější alternativy

Černé kovové nástěnné světlo Nova Luce Minim
Nova Luce
Černé kovové nástěnné světlo Nova Luce Minim
od 2 076 Kč
Bílé kovové nástěnné světlo Nova Luce Minim
Nova Luce
Bílé kovové nástěnné světlo Nova Luce Minim
od 2 076 Kč
Černo-zlaté kovové stropní světlo Nova Luce Geti 18 cm
Nova Luce
Černo-zlaté kovové stropní světlo Nova Luce Geti 18 cm
od 2 063 Kč
Halo Design Skleněné závěsné světlo Nobb Ball 22 cm
Halo Design
Halo Design Skleněné závěsné světlo Nobb Ball 22 cm
od 2 047 Kč

Srovnání s alternativami

 Skleněné závěsné LED světlo Nova Luce Imatia II. 15 cm
od 2 127 Kč
Černé kovové nástěnné světlo Nova Luce Minim
od 2 076 Kč
Bílé kovové nástěnné světlo Nova Luce Minim
od 2 076 Kč
Černo-zlaté kovové stropní světlo Nova Luce Geti 18 cm
od 2 063 Kč
Výška215 cm23 cm23 cm12 cm
Průměr15 cm23 cm23 cm18 cm
Světelný zdrojZabudovaná LED, max. 7 W1 x G9, max. 5 W1 x G9, max. 5 W3 x E14

Nejlevnější alternativa v tabulce (Černo-zlaté kovové stropní světlo Nova Luce Geti 18 cm) vyjde o 64 Kč méně; hlavní rozdíl je v parametru Výška (215 cm vs. 12 cm).

Podobné podle stylu

moderní · minimalistický · LED osvětlení

Kouřově šedé skleněné závěsné LED světlo Nova Luce Polifemo 60 cm
Nova Luce
Kouřově šedé skleněné závěsné LED světlo Nova Luce Polifemo 60 cm
od 3 854 Kč
Halo Design Kovové závěsné světlo Dueodde 24 cm
Halo Design
Halo Design Kovové závěsné světlo Dueodde 24 cm
od 5 885 Kč
Dan-Form Hnědá látková jídelní židle DAN-FORM Cloud
Dan-Form
Dan-Form Hnědá látková jídelní židle DAN-FORM Cloud
od 6 396 Kč
Micadoni Světle šedá rozkládací pohovka Gloria 182 cm
Micadoni
Micadoni Světle šedá rozkládací pohovka Gloria 182 cm
od 63 322 Kč

Mohlo by se hodit

Nova Luce Bílé skleněné závěsné LED světlo Bolita 30 cm
Nova Luce
Nova Luce Bílé skleněné závěsné LED světlo Bolita 30 cm
od 4 490 Kč
Nástěnné LED světlo Nova Luce Ilane 32 cm
Nova Luce
Nástěnné LED světlo Nova Luce Ilane 32 cm
od 3 879 Kč
Černé kovové stropní LED světlo Nova Luce Perfect 60 cm
Nova Luce
Černé kovové stropní LED světlo Nova Luce Perfect 60 cm
od 7 793 Kč
Černé kovové závěsné LED světlo Nova Luce Perrine 60 cm
Nova Luce
Černé kovové závěsné LED světlo Nova Luce Perrine 60 cm
od 5 680 Kč